Jak zamówić

placisz-o
Firma Printy Poland Sp. z o.o. świadczy usługi dla przedsiębiorców oraz Klientów nych. Oferujemy znakowanie, grawerowanie i wycinanie na powierzonych materiałach oraz oferujemy szeroka gamę produktów własnych.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii gotowych obrazków, które mogą Państwo użyć w swoich projektach.

Klientów biznesowych prosimy o przesłanie pod adres  biuro@printy.com.pl. informacji dotyczącej rodzaju i ilości usług lub produktów, którymi jesteście Państwo zainteresowani.

Jeśli znakujecie Państwo własne produktów prosimy o przesłanie zdjęcia oraz informacji dotyczącej rodzaju materiału z którego wykonany jest dany produkt. Prosimy również o przesłanie wizualizacji w wersji 1:1 w pliku PDF i pliku COREL do wersji 9 zamienionego na krzywe. Jeśli nie dysponujecie Państwo takimi danymi z przyjemnością wykonamy je dla Państwa. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt pod numerem telefonu : +48 509 806 090.

Klientów detalicznych zainteresowanych naszymi usługami prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta:

  • w Bytomiu, pod numerem telefonu: 32 282 82 07, bądź kontakt mailowy pod adresem sklep@pieczatkapolska.pl
  • lub w Tarnowskich Górach, tel.: +48 509 806 090, bądź kontakt mailowy pod adresem biuro@printy.com.pl

Prosimy o przesłanie informacji dotyczącej rodzaju i ilości usług lub produktów, którymi jesteście Państwo zainteresowani.
Jeśli interesuje Państwa znakowanie własnych produktów prosimy o przesłanie zdjęcia oraz informacji dotyczącej rodzaju materiału z którego wykonany jest dany produkt. Pozwoli nam to odpowiednio wycenić usługę.

W przypadku tabliczek znamionowych lub opisowych prosimy o informację dotyczącą wielkość i ilość tabliczek oraz ich przeznaczenia, co pozwoli zaproponować Państwu odpowiedni materiał.
Jeżeli na produkcie mają być grawerowane elementy graficzne prosimy o przesłanie pliku w programie COREL zamienionego na krzywe.
Jeśli nie posiadacie Państwo tak przygotowanego rysunku możemy przygotować ja dla Państwa.

Agencje reklamowe prosimy o przesłanie wizualizacji w wersji 1:1 w pliku PDF (wizualizacja logo na produkcie w wersji 1:1,) i pliku COREL do wersji 9 zamienionego na krzywe. W treści maila prosimy o podanie informacji dotyczącej ilości i rodzaju znakowanych produktów oraz wielkości logotypu.

Zapraszamy do współpracy!