O Nas

Szanowni Państwo,

Spółka Printy Poland Sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 20 lat.

Nasza oferta, to kompleksowe usługi w dziedzinie grawerowania, cięcia oraz znakowania laserowego.

Dysponujemy dużym i nowoczesnym parkiem maszynowym służącym do cięcia, znakowania i grawerowania wszelkiego rodzaju materiałów. Specjalizujemy się w praktycznym zastosowaniu technologii laserowej, którą charakteryzuje wysoki poziom precyzji. Gwarantujemy dowolność wykonywanych kształtów oraz dokładność cięcia najmniejszych detali.

 

Wykonujemy : Tabliczki znamionowe do maszyn, urządzeń i pojazdów,  panele czołowe i pulpity sterujące, obudowy, pokrywy na wymiar, wyroby z pleksi, ekspozytory,  prezentery, stojaki dispalaye sklepowe, wyroby z dibondu, alucobondu, płyt warstwowych i kompozytowych, nagrody, trofea, statuetki ze szkła i pleksi, ozdobne dyplomy, certyfiakty, licencje, podziękowania, wyróżnienia, identyfikatory imienne dla pracowników, skrzynki na wino, drewniane opakowania, tablice z numerami domów i nazwami ulic, numerki i zawieszki d0
szatni, kluczy, drzwi, szafek, stołów, prezenty i gadżety okolicznościowe oraz wiele innych.

 

Doświadczenie naszych pracowników obsługujących urządzenia laserowe, pozwala na kompleksową obsługę klientów począwszy od doboru odpowiedniego materiału i pomocy przy projektowaniu wzoru, kończąc na wykonaniu doskonałej jakości wzoru grawerowanego lub ciętego.

Zapewniamy: 

– krótkie terminy realizacji, od kilku do kilkudziesięciu godzin w zależności od stopnia  skomplikowania zlecenia
– najlepszy stosunek jakości świadczonych usług do ceny
– doradztwo techniczne
– wyszkolony personel
– najwyższej klasy urządzenia oraz możliwość wykonania testów i próbek na Państwa materiałach

Zapraszamy do współpracy, zespół Printy Poland.
Unlimited_Possibilities.pdf